deutsch

Firma handlowa "Weltsamen" to dynamicznie rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo branży rolno-spożywczej, którego nadrzędnym celem jest wypracowanie sobie statusu silnego i solidnego partnera handlowego zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Wizerunek naszej firmy pragniemy budować w oparciu o wysoką jakość dostarczanych towarów, terminowość dostaw oraz szczególne ukierunkowanie na indywidualne potrzeby naszego klienta. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi, dzięki czemu mamy pewność, że jakość naszych towarów pozostaje zawsze na najwyższym poziomie. Przykładając dużą wagę do jakości oferowanych produktów, poddajemy je niejednokrotnie procesowi ponownego czyszczenia.

Naszą ofertę kierujemy do zakładów przetwórczych i produkcyjnych branży spożywczej, hurtowni zaopatrzenia piekarsko-cukierniczych, rolników oraz wszystkich tych, którym nasza oferta wyda się być ciekawą i godną zaufania. Trzon naszej sprzedaży stanowią: mak niebieski, słonecznik łuszczony, siemię lniane, ziarno soi, sezam, ryż, gorczyca i gryka. Permanentne udoskonalanie procesów pracy w naszym przedsiębiorstwie przyczynia się do jego rozwoju, a przez to również do wzrostu satysfakcji naszych klientów z jakości oferowanych przez nas towarów.

Zapraszamy do współpracy

Właściciele i Pracownicy